top of page

Turpol'da kariyer

Whatsapp üzerinden kendinizi ve deneyimlerinizi anlatan bir yazı ile bize ulaşın veya email atın. Kalacak yerimiz mevcuttur. Sadece deneyimli adaylar iş için dikkate alınacaktır.

Whatsapp: 0539 424 36 23
Email: info@turpol.com.tr

Garson

Turpol Resort klasik Fransız a la carte servisi ile çalışan bir turizm işletmesidir. Turpol gerek organizasyonlar için gerek ise çekirdek kadrosunu güçlendirmek adına her daim birikimli ve dinamik servis elemanlarına ihtiyaç duymaktadır. Bizimle çalışmak için lütfen alttaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

2

Aşçı

Turpol Resort klasik Fransız a la carte servisi ile çalışan bir turizm işletmesidir. Turpol gerek organizasyonlar için gerek ise çekirdek kadrosunu güçlendirmek adına her daim birikimli ve dinamik mutfak elemanlarına ihtiyaç duymaktadır. Bizimle çalışmak için lütfen alttaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

3

Resepsiyonist

Turpol Otel 1990'dan beri bölgede yerli ve yabancı misafirlere hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu ile yüzlerce elemanın yetişmesine öncülük eden Turpol bu sorumluluğunu memnuniyetle ve kararlılıkla sürdürmektedir.  Resepsiyon misafire ilk hizmetin verildiği yer olması dolayısıyla hassas ve ciddi dikkat gerektiren bir alandır. Bu görevi üstlenmek ve bizimle çalışmak istiyorsanız, lütfen aşağıda ki formu doldurmak suretiyle bizimle iletişime geçin.

4

Temizlik elemanı

Turpol Otel'in müşteri memnuniyetinin temel etkenlerinden birisi daima temiz hizmettir. Temizlik elemanı titiz, dinamik ve işine tutku ile bağlı olmalıdır. Bu görevi üstlenmek ve bizimle çalışmak istiyorsanız, lütfen aşağıda ki formu doldurmak suretiyle bizimle iletişime geçin.

Gelin beraber çalışalım!

Gönderdiğiniz için teşekkürler!

bottom of page