top of page

TOPLANTI
& ETKİNLİKLER

20210221_165921.jpg
Etkinlik planlama

Turpol her etkinliği en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Her etkinlik, konukları, konusu ve diğer faktörler nedeniyle benzersizdir. Turpol, etkinliğinize ev sahipliği yapacak 10'dan fazla farklı yere sahiptir. Kış veya yaz, yağmurlu veya güneşli, her mevsimi kapsayan mekanlarımızla her türlü etkinlik için her ayrıntıyı planlıyor ve misafirlerimizin mutluluğu için tutkuyla hazırlanıyoruz. Her detayın planlanması için etkinlik sahibi ile her zaman iletişim halinde kalıyor ve azami özen gösteriyoruz.

Düğünler

Turpol Resort, harika düğünler düzenlemesiyle ünlüdür. Turpol, kurulduğu günden bu yana binlerce düğüne ev sahipliği yaptı. Turpol, yaz aylarında yapılan düğünler için 1200 kişiye kadar alakart servis ile misafir ağırlayabilen bir düğün salonuna sahiptir. Salonumuz, konukları eliptik tarzda çevreleyen antik yunan tarzı dorik sütunlarla dekore edilmiştir.

 

Turpol, düğünler için aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli yemekler sunuyor. Turpol, çeşitli çorbalar, mezeler, salatalar, ana yemekler, meyveler ve tatlılar sunmaktadır. Misafirlerinize ne servis edeceğinize karar vermeden önce organizatörümüze danışmanızı tavsiye ederiz.

 

Sizler için unutulmaz bir düğün organize edebilmemiz için lütfen düğün etkinliğinizden en az 3 ay önce bizimle iletişime geçiniz.

Reunion etkinlikleri

Turpol Restaurant, arkadaşların ve ailenin bir araya geldiği bir yer olarak bilinir. Turpol binlerce misafirin anılarını yaşatıyor. Bu nedenle her yıl binlerce kişi arkadaşlarıyla Turpol'da buluşur ve gün batımının veya ayın yükselişinin tadını çıkarırken harika bir yemek deneyimini paylaşır.

İş yemekleri

Turpol, müşterilerinizi, tedarikçilerinizi veya çalışanlarınızı ağırlamak ve memleketinizin güzelliklerini sergilemek için harika bir yerdir. Turpol, etkinliğinizin her ayrıntısına büyük önem verir ve misafirlerinizin yemek kültürünüzün bir bölümünü görmesini sağlar.

 

Turpol, diğer şehirlerden gelen misafirleriniz ve uluslararası misafirleriniz için çok çeşitli yöresel yemekler sunmaktadır. Taş fırında pişirilmiş pilavla doldurulmuş kuzu veya pirzola gibi özel bir yemeği de önceden sipariş edebilirsiniz. Lütfen özel yemekler için menümüzü inceleyiniz veya bize danışınız. Size unutulmaz bir iş etkinliği hazırlayabilmemiz için etkinliğinizden en az 3 gün önce bizi bilgilendirmenizi rica ederiz.

Günübirlik turlar

Turpol'un ilk faaliyet yıllarından itibaren bölgede günübirlik turlar ile kültür turizmine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Turpol, yurtiçinden ve yurtdışından gruplar için farklı turlar düzenlemektedir. 

Bu turlar Elazığ'dan Turpol'un otobüsleri ile belirlenen plan çerçevesinde çevre illere düzenlenmektedir.

 

İsteğe göre bu turlara bölge tarihini, coğrafyasını ve kültürünü iyi tanıyan ve bunları katılımcıya anlatacak rehberler atanmaktadır.
 

Eğlenceli bir tarzda bölge kültürünü öğrenmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçiniz.

Doğum günü partileri

Arkadaşlarınızla Turpol Gece Kulubünde eğlenmek, onlarla harika bir dans ve müzik keyfi paylaşmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Size unutulmaz bir doğum günü hazırlayabilmemiz için etkinliğinizden en az 14 gün önce bizi bilgilendirmenizi rica ederiz.

IMG_0993.JPG
Düğün salonu

Her aşk hikayesi güzeldir, ancak sizinki benzersiz olmalıdır.

Unutulmaz etkinlikler, mükemmel anılar ve yıllarca konuşulacak bir etkinlik için tercihiniz Turpol olmalı!

photo 3 2.JPG
Restoran balkonu

Özel etkinlikler, paha biçilmez anılar

Unutulmaz etkinlikler, mükemmel anılar ve yıllarca konuşulacak bir etkinlik için tercihiniz Turpol olmalı!

0ee75f8d-7a57-489f-811b-5358d484d46d.jpg
Kır düğün salonu

Hayalinizi sizin etrafınızda inşa ediyoruz

Unutulmaz etkinlikler, mükemmel anılar ve yıllarca konuşulacak bir etkinlik için tercihiniz Turpol olmalı!

bottom of page